Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasiči - online hry

                                                    

                            Swissfire Online Game: Feuerwehrspiel

                                                                                                                                 

                                    Iveco Magirus Online-Game                                                                                         Popis hry:

Práce hasičů je jedním z vůbec nejnáročnějších a zároveň nejpotřebnějších zaměstnání, jaké si lze představit. Staňte se v online hře Hasiči velitelem jednotky statečných mužů v červených vozech, kteří jsou připraveni přispěchat na pomoc v každou denní i noční hodinu. Tito hrdinové vyjíždějí do terénu k rozličným akcím, které však spojují dvě věci; vždy jde o život a každá vteřina je drahá. Myslíte, že si dokážete poradit se všemi druhy požárů, evakuovat ohrožené lidi ze střechy domu, vyprostit řidiče uvízlého v autě v ledové vodě, případně vystříhat šoféra ze zmuchlaného vozu po autonehodě? Pokud na tuto otázku odpovídáte kladně, nemeškejte již ani sekundu a rozjeďte se ve hře Hasiči tam, kde vás právě nejvíce potřebují. Pokud máte za úkol uhasit požár, nezapomeňte vždy po příjezdu na místo činu správně zapojit hadice, abyste měli vždy potřebný přísun vody.

 
 

CANADAIR

http://www.e-games.cz/hra.asp?soubor=canadair%2Eswf&nazev=Canadair

Vžijte se do role pilota hasičského letadla Canadair,snažte se uhasit požáry v jednotlivých misích u kterých musíte nabírat vodu,dávat pozor na překážky(ptáky,kopce atd.)

Ovládání:Šipkami nahoru a dolu určujete výšku letadla,šipkami do stran určujete rychlost letadla pro tankování vody do nádrže musíte mít ručičku pro rychlost v modrém poli(jinak se vám letadlo potopí) potom pomalým klouzáním po vodě naberete vodu.Když se dostanete k požáru dejte nejmenší možnou rychlost co jde(né aby byla na čeveném poli,letadlo by spadlo) poté sleťte co možná nejníže,aby bylo hašení nejúčinější a zmáčkněte mezerník a držte ho do té doby,dokud  nepřeletíte celý požár.V dalších misích je více požárů na více místech a více ptáků a jinýchpřekážek.

FIREFIGHTER

http://clients.wmteam.de/draeger/firefighter2_us/          

V Německé hře FIREFIGHTER  se dostanete do kůže hasiče,který se snaží nejdříve jen cvičně a poté i naostro hasit požáry a zachraňovat lidi. 

Ovládání:pohyb šipkami,hašení mezerníkem

FIREFIGHTER 2

http://clients.wmteam.de/draeger/firefighter_en/index_fmx.php

V pokračování Německé hry Firefighter se dostanete na hasičský žebřík, ze kterého stříkáte do oken a snažíte se uhasit plameny.

Ovládání je velmi jednoduché, pohybem myši ovládáte žebřík a stisknutím levého tlačítka na myši spustíte pro

FIREMAN

http://www.herna.biz/play.php?id=428

U této hry budete vyjíždět k požárům domů a snažit se ho uhasit. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát a proto budete muset nejdříve poskládat hadici od hydrantu až k hořícímu domu. Části hadice chodí náhodně a po položení se dají nahradit. Čím delší hadici poskládáte, tím víc bodů získáte. Za použití žlutých kousků je prémie. Voda z hydrantu začne po chvíli sama téct a když se vylije, prohráli jste. 

 FIREMAN 2

http://www.largetech.com/Fireman/Fireman.html 

http://www.firegames.info/firefighter.html

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář